• nejlevnější reklamní propisky a potisk propisek


Reklamní předměty a dárkové předměty - Reklamní agentura Nona Reklama


Nona Reklama - více než 4500 reklamních a dárkových předmětů

Naše reklamní agentura Vám pro podporu prodeje nabízí kompletní sortiment reklamních a dárkových předmětů s potiskem. Nabízíme přes 4 500 druhů reklamního zboží, od psacích potřeb, kalendářů, klíčenek, přes textil, zapalovače, deštníky až po nářadí, cestovní potřeby nebo tašky. Tyto reklamní předměty si můžete prohlédnout v našem elektronickém katalogu, který je tvořen 370 přehledně uspořádanými stranami s bohatým výběrem reklamních předmětů.


Reklamní agentura s tradicí od roku 1991

reklamní předměty, dárkové předměty a reklamní agenturaPůsobíme na trhu reklamních a dárkových předmětů od roku 1991. Specializujeme se na prodej a potisk reklamních předmětů a textilu technologiemi: tampon tisk (tampoprint), sítotisk, rotační sítotisk, transfer, výšivka, popis laserem, ražba, sublimační tisk.

Reklamní agentura Nona Reklama působí především regionálně, ale ve stále větší míře jsou našimi odběrateli firmy a společnosti z celé České republiky. Od roku 1998 je firma členem Hospodářské komory okresu Přerov, kde je možno získat podrobné reference. Každoročně vydáváme vlastní katalog reklamních předmětů, kde naleznete vše pro podporu Vašeho prodeje. Vedle našeho katalogu Vám můžeme nabídnout reklamní předměty z katalogů GIFTS, MARKSMANN, IMPRESSION, THE CATALOGUE a dalších. Jako novinku jsme od minulého roku do naší nabídky zařadili speciální katalog kuličkových per.


RYCHLÝ KONTAKT

NONA REKLAMA
Šířava 1295/27
750 02 Přerov

+420 581 208 764
+420 603 532 989

OBJEDNAT KATALOG

Na Vaši žádost Vám zašleme aktuální katalog psacích potřeb v tištěné podobě pro rok
2016 / 2017.

OBJEDNAT KATALOG


nona-reklama.cz  •  nona.e-present.eu  •  vtipne-hrnky.cz  •  nejlevnejsi-reklamni-propisky.cz