• nejlevnější reklamní propisky a potisk propisek


Reklamní potisk propisek


Digitální UV potisk

Novinka v potisku reklamních propisek a reklamních předmětůplnobarevný potisk propisek. Obsahuje Vaše logo více barev? Pro nás to není problém. Nabízíme plnobarevný potisk na reklamní předměty a propisky. Plnobarevný potisk provádíme digitálním tiskem. Plnobarevný digitální potisk se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování S plnobarevným potiskem lze na vybrané reklamní předměty tisknout obrázky, loga ve fotografické kvalitě s vysokými detaily.

Potisk propisek tamponovým tiskem (tampoprint)

Tampontisk umožňuje potisknout skoro všechny druhy materiálů (plasty, sklo, dřevo, kůže, keramika, kovy). Technologie je vhodná zejména pro potisk na rozměrově menší reklamní předměty, např. reklamní potisk propisek, potisk kuličkových per, otvíráků, zapalovačů, klíčenek, placek a jiných reklamních předmětů. Pro tampontisk platí standardní omezení velikosti potiskované plochy, která musí mít průměr do 45 milimetrů a také počtu barev tisku, kdy umožňuje tisknout maximálně čtyřmi barvami.


Reklamní potisk laserem

Laserový popis je reklamní potisk vhodný k vytváření nesmazatelného grafického či jiného motivu na povrchu značeného reklamního předmětu. Tímto způsobem lze na předměty nanášet nápisy i obrázky. Tento typ tisku je vhodný nejen pro potisk propisek, ale i dalších reklamních a dárkových předmětů.

Výhody:
• rychlost a přesnost popisu
• stálost popisu (nelze ho setřít)
• použití na různé druhy materiálů (kovy vč. kovů s povrchovou úpravou, plasty, kompozitní materiály, vícevrstvé materiály)
• možnost popisu nerovného povrchu

Popis laserem se provádí bezdotykově, kdy laser nevratně mění vlastnosti materiálu a je schopen docílit vynikající ostrosti, čitelnosti a jemných detailů.


RYCHLÝ KONTAKT

NONA REKLAMA
Šířava 1295/27
750 02 Přerov

+420 581 208 764
+420 603 532 989

OBJEDNAT KATALOG

Na Vaši žádost Vám zašleme aktuální katalog psacích potřeb v tištěné podobě pro rok
2016 / 2017.

OBJEDNAT KATALOG


nona-reklama.cz  •  nona.e-present.eu  •  vtipne-hrnky.cz  •  nejlevnejsi-reklamni-propisky.cz